Jdi na obsah Jdi na menu
 


Advent calendar ends...

24. 12. 2008

Vítejte , má dítka . No , děti možná nejste , ale vítejte ;-) . ( Za chvíli bude kapr XD )

Obrazek

Obrázek nemůže být jiný něž vánoční . Trolly zřejmě pobaví , ale čest i ostatním rasám , kde by žertovný výraz byl zřejmě také . Hmmm... Ježíšek by možná štědrý být mohl , ale doufám , že ve WOW vám budou štědří admini serverů a nějaký ten christmas event určitě přidají ;-) . Na WOWscape bohužel nic , ale i tak , doma bude ( doufám ) nadílka celkem slušná . Jak asi předpokládám , asi tak ... půl milionu dětí na celém světě otevře dárek a v něm WOTLK ( Wrath Of  The Lich King ) - já bych byl štestím bez sebe , a to určitě budu . Konečně , ponesu mrazivý smutek ... nebo ho aspoň uvidím , já jsem druid , co byste od něj čekali... No , ať je Trollžíšek jakékoli povolání , doufejme, že i ten lidský ( Grrr , alíci XD ) bude štědrý.

Na webu dnes asi moc pracovat nebudu . Píšu tohle na poslední chvíli a ürčitě už za +- hodinu budu rozbalovat dárky , takže nic nečekejte . Ten nejkrásnější dárek , co jsem mohl jsem vám už dal - WOW aktuálky ( Horde Teritory - klik na to ;-) ) takže myslím , že už všechno , co jsem chtěl jsem udělal .

Dneska jsem stával asi v 7:00 , tak jsem zapl NT , šel pařit WOW , poté snídat a potom jsme šli jako každej rok se podívat na Staromák a potom na hřbitov . Potom jsme jeli ještě někam , ale každý může mít trochu soukromí , ne ? Ostatně , řekl jsem vám už toho z předchozích aktuálek tolik ... Potom jsme koukali na telku ( Lol , ty pohádky ... ) a já teď dopisuju aktuálku XD .

Hmmm , všechny weby a blogy a sblogy píšou to samí , takže Merry x-mas in WOW style !

                                                                    24.12.2008 sepsal Tojsemja .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář