Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                  HISTORIE WEBU DONALDOVA LEGIE

Obrazek

Tak ta sahá hodně hluboko xD . Web byl založen 26 . 1 . 2009 , tudíž už se můžeme chlubit skoro dvěma roky . Nejprve byl určen jako informační web o kampaňích Warcraft 3 . Nakonec se s toho stal ale web o World of Warcraftu , ale stale tam z W3 něco je xD . Web byl dvakrát dlouho nečinný , jednou od března 2008 až do června 2008 , kvůli zkoušenní hře Runescape ( následovně byla také zapojenna jako web , ale nakonec se smazala ) . Poté od března 2009 až do Září 2009 a to kvůli nefukčnosti internetu na Notebooku hlavního administrátora .

Web má dva adminy . Tojsemja a Máťa . Tojsemja je hlavním adminem všech tří projektů - na Donaldově legii ho známe jako Tojsemja , na EPF je přezdíván The Director a na Khaky´s Imperio je znán jako Mr. Cheat . Máťu už vídáte jen na Khaky´s Imperio jako All cheater all Gay . Web je také projektem E-legie ( www.elegie.estranky.cz ) , tou nejnaštěvovanější perspektivou ...

A teď trocha humoru . Určitě pár z vás přemýšlelo , proč se web jmenuje zrovna Donaldova Legie... jak jsem říkal , historie sahá hluboko . Předchůdcem Donaldové legie byl web www.donaldmavsepodpalcem.blog.cz ( už neexistující ) , který neměl určité téma , psal jsem tam co mě napadlo . Hlavním admine byl jeden člověk , ale ten se vlastně vydával za mnoha Disneyovských postaviček . Ano , hlavním adminem byl Tojsemja , ale to znáte , dětství xD . Po fiasku webu se vytvořil další web , proto taky Donaldova Legie . Ten také neměl mít určité téma , ale nakonec jsme z toho vytvořili jednou konkrétní .

Stránka se s narůstajícími roky průběžně aktualizuje .