Jdi na obsah Jdi na menu
 


Překvapení!!!

22. 1. 2008

Ahoj lidi.Píše se den 22.1. a já vám píšu naší oblíbenkyni, aktuálku!

Obrazek

Dnešním obrázkem je obrázek z mé tvorby.Je to diplom pro Matyáše Novotného, že byl přijat do administrace tohoto webu pod vyznemenání ADMIN.Tento člověk bude mít na starost obstarávat články, obrázky a komentář eo hře World of Warcraft, možná za chvíli to budu obstaravát já, kdo ví.Chci jen, aby ste věděli, že když někde bude podpis Máťa, nebudu to já, ale právě ten človíček '.-).

Dneska na webu zapracuju a trochu naaktiluzuju web, hlavně bych rád u shoutboardu, ale nechme to na jindy o tom chlácholit, jde se na můj den :-)!!!

Dneska jsem se probudil ve stylu Nerad se probouzím.Šel jsem se najíst a zapl si comp.Hned jsem šel na Warcarft III, abych si procvičil dovednosti z vlastní hry, já trenuju každej den.Chci si někdy dát s máťou zápas a proto trénuju o 106 a víš!Šel jsem se koukat na video na Simpsnovi a potom se koukat na mé oblíbené pořady Tequila a Bonetti v římě, Lenßsen a spol. a na Simsonovi, tentokrát už v Tv pěkně čerstvý a né starý z videa.Potom mě žaludek zavedl k jídlu a tak jsem se šel naobědvat.Potom si sednu k počítači a píšu....

...aktulku, která skončila, takže si užijte den '.-).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář